ELDEN TEKLİF VERİLİRKEN TEKLİF VERECEK OLAN ŞİRKETLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN KONULAR:


1) Bundan böyle teklif alınacak tüm ürünler için teknik şartnameler, Bakanlığımızın web sayfasında www.turizm.gov.ct.tr yayınlanacaktır.

2) Teklif verecek olan şirketlerin ISO 9001 ve ISO 10002 belgelerinin olması ve/veya bu yönde çalışmaları olması gerekmekle birlikte dairemizin web sitesinde bulunan ‘Tedarikçi Bilgi Formu’ nun doldurulup turizmtanitma@gov.ct.tr adresine iletmeleri gerekmektedir. Ayrıyeten teklif verilirken ISO standartları gereği tekliflerini “SATINALMA SİPARİŞ VE TEKLİF FORMU” na doldurup vermeleri gerekmektedir. 

3) Teklif verecek şirketler tekliflerini teknik şarnamede belirtilecek süre içerisinde Turizm Tanıtma ve Pazarlama Dairesi’nde bulunan ihale kutusuna kapalı zarf yöntemi ile kutuya atacaklardır. Email, faks yolu ile teklif kabul edilmeyecektir.

4) Baskı için teklif alınan şirketlerin “Teknik Şartnameye” uygunluğunu (kağıt kalınlığı, gramaj, renk vs) kontrol etmek maksadı ile Bakanlığa teslim etmeden önce Devlet Basımevi’nden 1 adet örnek broşür alınıp Devlet Basımevi’nin  onayından geçtikten ve bu örneğin Turizm Tanıtma ve Pazarlama Turizm Dairesi’ne  iletilmesinden sonra teslim edilebilecektir.